Пройти індекс рівності 2018

Що таке український індекс корпоративної рівності?

Хочете, щоб ваша компанія відповідала європейським стандартам з протидії дискримінації на робочому місці? Долучайтесь до прогресивних українських компаній - станьте учасником дослідження «Український індекс корпоративної рівності.

Індекс - це національне дослідження корпоративної політики, правил та практик українського бізнесу щодо заборони дискримінації на робочому місці та підримки рівності і розноманіття.

Автори дослідження сконцентрувалися на пошуці кращих прикладів з українського бізнес середовища, щоб взнати наскільки компанії готові захищати своїх працівників від дискримінації за такими ознаками як стать, інвалідність, сексуальна орієнтація та ґендерна ідентичність.

Чому ваша компанія зацікавлена взяти участь в Індексі?

Критерії Індексу корпоративної рівності розроблені на основі європейських директив щодо трудового законодавства, які обов’язкові для компаній, що запрацюють в Україні з 2017 року (відповідно до угоди про асоціацію з ЄС). Фактично ми пропонуємо пройти вам внутрішній аудит на готовність вашої компанії відповідати європейським стандартам.

Участь компанії в Індексі корпоративної рівності є сигналом для багатьох молодих, креативних та сучасних кандидатів та кандидаток, що ваша компанія має високі стандарти корпоративної відповідальності;

2018 рік може стати роком визнання для Вашої компанії!

Розпочати

Дослідження показали, що наявність в компанії працюючої політики рівності підвищує результати роботи працівників на 14%. Існує ще безліч аргументів, чому вам необхідно впроваджувати політику рівності на робочому місці.

Зв’яжіться з нами, щоб отримати більш детальну інформацію t.levchuk@t-o.org.ua. Рейтинг буде опублікований двома мовами: українською та англійською, та розповсюджений серед організацій спільнот, що зазнають дискримінації, центральних офісів транснаціональних корпорацій, державних установ Євросоюзу та США, та серед ЗМІ.