Партнери проекту

Міжнародний фонд "Відродження"

Міжнародний фонд “Відродження” є однією з найбільших благодійних фундацій в Україні. Його місія – розвивати відкрите суспільство в Україні на основі демократичних цінностей.

Ekonomika Communication Hub

Ekonomika+ — независимая медиакомпания. Основана в 1995 году. Эволюционировала от делового издательства до многопрофильного хаба с широким спектром услуг для бизнеса. Придерживается принципов экологичности ведения бизнес

Європейська Бізнес Асоціація

Була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. З того часу Асоціація виросла до найбільш впливового та найчисельнішого об’єднання бізнесу в Україні.

Work.ua — сайт пошуку роботи №1 в Україні

Найбільший в Україні сайт пошуку роботи та працівників. Більше 89 500 вакансій і 1 936 500 резюме.

Проект "Вільний простір"

Проект "Вільний простір" - це інтерактивна мапа доступних об'єктів для маломобільних груп населення. Сайт «Вільний простір» реалізувує громадська організація «Підмога.інфо»

Американська торгова палата

Палата – це міжнародно орієнтована бізнес спільнота, найактивніша та найефективніша в Україні. Це найбільші інвестори та міжнародні компанії, які працюють в Україні, роблячи значний внесок у формування українського бюджету та допомагають українцям реалізувати власний потенціал.

Національна Асамблея інвалідів України

Національна Асамблея інвалідів України — всеукраїнське громадське соціально-політичне добровільне неприбуткове об'єднання всеукраїнських, місцевих та обласних громадських організацій, що об'єднують людей з інвалідністю.

ЛІГА:ЗАКОН

ЛІГА:ЗАКОН – інноваційна українська компанія, яка 25 років здійснює повноцінну правову підтримку бізнесу, влади, суспільства. Найбільший в країні розробник інформаційно-правових та сервісних рішень.

Коаліція з протидії дискримінації в Україні

Коаліція з протидії дискримінації в Україні (КПД) — всеукраїнська недержавна громадська правозахисна ініціатива інституцій громадянського суспільства та індивідуальних експертів.

Жіночий консорціум України

Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

Kyiv Post

Kyiv Post- перша і найпопулярніша англомовна газета України.