Онлайн-курс “Залучайте найкращих – створюйте робочі місця без дискримінації”

Цей курс має на меті допомогти компаніям, які прагнуть не відставати від часу, бути різноманітними, авангардними та дотримуватись законодавства України, формуючи та зміцнюючи свою команду.

Питання дотримання прав людини, забезпечення рівного ставлення до працівників, відсутність дискримінаційних практик, впровадження  «політики рівності» на робочому місці  є важливим мотиваційним та регулювальним  інструментом. Інструментом, який вже давно використовують міжнародні компанії та який легко можуть опанувати українські.

Ми допоможемо вам створити атмосферу довіри та поваги у команді працівників та вирішити конфлікти, спровоковані непорозумінням і стереотипами. Ви зможете самостійно розробити політику рівності для свого бізнесу та навчитись використовувати негрошові методи мотивації працівників. 

Чому навчаться учасники курсу:

Ви дізнаєтесь про переваги добору персоналу за кваліфікацією та досвідом; зрозумієте, як клімат довіри до компанії покращує результати; у вас з’явиться фахова відповідь для директора, який, наприклад, обирає секретарку лише за критеріями зовнішності, а не фаховості; навчитеся використовувати ціннісний підхід для побудови довіри та здивуєтесь, наскільки вища та ефективніша працездатність у захищених, замотивованих працівників.

Разом дамо відповіді на такі основні питання:

 1. як клімат довіри в компанії покращує результати;
 2. як розрізнити стереотипи про ефективність від справді важливих для працівника якостей;
 3. які переваги є у різноманітної команди;
 4. коли стереотипи призводять до порушень;
 5. що буде краще для бізнесу – скарга чи навчання;
 6. як політика рівності та робота з командою можуть підвищити ефективність.

Цей курс буде цікавий:

 • менеджерам із персоналу;
 • рекрутерам;
 • керівникам компаній (маленьких та великих, приватних та державних), котрі націлені на найвищі результати та прагнуть залучити найкращі кадри;
 • бізнес-тренерам та викладачам. В основі успішного бізнесу завжди знаходяться цінності прав людини;
 • тим, хто шукає роботу, адже ви дізнаєтесь, які компанії поважають та культивують цінності прав людини і створюють справді комфортні умови праці.

Викладачі:

Діденко Марина  – психологиня, тренерка ВБО «Точка опори», старший викладач ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України. Співторка онлайн курсу для лікарів з питань толерантності та тренінгового модулю «Політика рівності»: методичні рекомендації для проведення тренінгу, тощо. Працює над різноманітними проектами з запобігання та протидії дискримінації. Експертка з питань впровадження «політик рівності» на робочому місті, автор тренінгів по толерантності та недискримінації для  різноманітних професійних груп.

Свердлова Олександра – менеджерка проектів ГО “Центр Соціальна Дія”, тренерка. Працює у сфері захисту прав людини з 2012-го року. За освітою Олександра магістр соціології, цікавиться темами: права людини, рівність, соціальні ідентичності, недискримінація, злочини на ґрунті ненависті, політики рівності, неформальна освіта. 

Федорович Ірина – співголова  координаційної ради Коаліції з протидії дискримінації в Україні, співавторка та авторка кількох посібників на тему протидії та запобігання дискримінації для державних службовців, поліцейських, активістів та тренерів. 

Пройти онлайн-курс.

Онлайн-курс розроблено в рамках проекту “Український індекс корпоративної рівності” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.