Український Google відкриває набір на безкоштовні курси про інтернет-бізнес для жінок

Український офіс Google оголошує другий набір в «Digital Академію Google для жінок», де учасниць безкоштовно навчають нюансам ведення бізнесу онлайн. Цей проект реалізується в рамках освітньої програми для жінок «Розширення можливостей з Google» (Women's Empowerment Program). 

«Digital Академія Google для жінок» - це освітній проект, присвячений створенню та розвитку бізнесу в інтернеті. В ході навчання жінки-власниці і керуючі бізнесом зможуть отримати знання про те, як побудувати інтернет-бізнес з нуля, як перейти з офлайна в онлайн, як розвивати бренди в інтернеті, як шукати аудиторію і т.д.

Навчання складається з серії 1,5-годинних онлайн-семінарів, які будуть проходити щотижня по середах о 19:30 за Києвом. На них експерти розповідатимуть учасницям про те, як правильно створити сайт бренду, вивести на ринок новий продукт, розробити маркетингову стратегію просування, дадуть поради з юридичних, фінансових питань і логістики.

Програма стартує з 1 листопада цього року. Щоб взяти участь, необхідно заповнитианкету, Де вказати пошту і ім'я, після чого вам вишлють на вказану адресу листа з детальною інформацією про програму. 

Детальніше про Women's Empowerment Program можна прочитати на офіційному сайті компанії. 

Нагадаємо, компанія запустила  ці навчальні курси в Україні в жовтні минулого року. 

Photo: pexels.com

За  матеріалами ain.ua