Дослідження Thomson Reuters: кожна четверта жінка в СНД стикалася з дискримінацією на робочому місці

Компанія Thomson Reuters опублікувала результати дослідження, проведеного напередодні Міжнародного жіночого дня. Компанія опитала працюючих жінок в країнах СНД, щоб оцінити стан рівноправності на робочому місці.

В опитуванні взяли участь більше 150 жінок з країн СНГ. За рівнем займаної посади респондентки розподілилися наступним чином: фахівці (46.62%), керівниці відділів (39.86%). Серед них - представники топ-менеджменту (13.51%).

Основні висновки дослідження:

  • Понад дві третини опитаних жінок (72,3%) ніколи або майже ніколи не стикалися з дискримінацією в своїй компанії;
  • Ті, хто стикався з проявом дискримінації, відзначають дискримінацію за рівнем займаної посади (27.7%), за віком (18.24%) і гендерну дискримінацію (11.49%);
  • Понад дві третини опитаних (64.86%) вважають, що у жінок і чоловіків рівні можливості, однак 27.03% відзначають, що у жінок менше можливостей. При цьому 37.84% відзначили, що відсоток жінок у топ-менеджменті їх компаній становить менше 25%;
  • Більше половини опитаних вважають, що рівність поки не є пріоритетом для бізнесу в їх країні;
  • Тільки менше третини (29.73%) опитаних стикалася з явищем скляної стелі (glass sailing) в кар'єрі;
  • Майже кожна п'ята жінка (18.24%) зазначила тиск консервативного укладу в суспільстві або в сім'ї;
  • Майже третина опитаних (32.43%) вірять, що хоча поки розвиток рівноправності на робочому місці не є пріоритетом для більшості бізнесів, вана стане таким в найближчому майбутньому, а більше половини вважають, що для досягнення повної рівноправності потрібно менше 100 років (54.05%).

Поточний стан рівноправ'я за різними ознаками (diversity)

За результатами дослідження, 27,7% респонденток стикалися з дискримінацією на роботі або знають про такі випадки. Більшість відзначили авторитарний стиль управління (27.7%), дискримінацію за віковою (18.24%) і статевою (11.49%) ознаками.

Цікаво, що за результатами дослідження Thomson Reuters, проведеного в 2017 році, приблизно така ж сама кількість відзначила випадки прояву дискримінації на робочому місці (21%), але ознаки розподілилися наступним чином - дискримінація за статевою ознакою (31%), авторитарний стиль управління (31%), а також дискримінація за віковою ознакою (13%).

Більше половини опитаних відзначили, що їх компанії в тій чи іншій мірі сприяють розвитку рівності на робочому місці (50.68%), в той же час більше третини (33.78%) заявили, що їх компанії роблять все можливе для розвитку рівноправності на робочому місці. При цьому 48.65% опитаних впевнені, що їх організації повинні робити більше для розвитку рівноправності за різними ознаками.

Більше половини стверджують, що топ-менеджери рідко або практично ніколи не піднімають питання рівноправності в компаніях (52.03%), приблизно чверть (23.65%) відзначають, що обговорення носять разовий характер, і тільки в 14.19% випадків відзначені регулярні комунікації.

Серед інструментів, націлених на розвиток рівноправності в компаніях, порівну голосів отримали створення робочих груп, в яких співробітники різних підрозділів вирішують одне спільне завдання, і програми професійного розвитку (по 26.35% кожен), трохи менше число відзначили комунікації, націлені на різні групи всередині компанії (21.62%).

Більше половини вірять, що, хоча рівноправність не є пріоритетом для бізнесу, воно стане таким найближчим часом (53.06%), при цьому більше третини (34.01%) вважають, що рівноправність вже стало пріоритетом для бізнесу і це вже принесло свої плоди.

При цьому, важливість розвитку рівності відзначили 83.11% респонденток, 42.57% опитаних впевнені, що розвиток рівності тягне за собою збільшення прибутку і досягнення бізнес результатів, що відповідає раніше проведеним дослідженням Reuters Foundation. 30.41% вважають, що рівність на робочому місці служить посиленню репутації компанії.

Майбутнє рівності

Майже третина опитаних вважають, що в найближчому майбутньому рівність стане пріоритетом для бізнесу, хоча і не є таким зараз (32.43%), трохи менша кількість опитаних вважає, що рівень рівність поки залишиться на тому ж рівні, що і зараз (29.73%), в той час, як трохи більше чверті опитаних (26.35%) вважають, що рівність вже є пріоритетом і продовжить розвиватися в найближчому майбутньому.