Без сексизму. В Україні розробили ґендерно чутливі ілюстрації професій для шкіл

Ґендерний інформаційно-аналітичний центр “Крона” розробив ілюстрації професій без сексизму для використання у школах.

Про це йдеться на сайті організації.

Ґендерно чутлива наочність – це інформаційно-ілюстративні матеріали, що використовуються у навчально-виховному процесі, але при цьому не містять стереотипних та дискримінаційних змістовних компонентів (текстів, зображень тощо)”, – пояснюють розробники ілюстрацій.

Зображення розробляли у співпраці з вчителями та вихователями у Харківській області, а також ґендерною експертною спільнотою.

Без сексизму. Розробили гендерночутливі ілюстрації професій для шкілБез сексизму. Розробили гендерночутливі ілюстрації професій для шкілБез сексизму. Розробили гендерночутливі ілюстрації професій для шкілБез сексизму. Розробили гендерночутливі ілюстрації професій для шкілБез сексизму. Розробили гендерночутливі ілюстрації професій для шкілБез сексизму. Розробили гендерночутливі ілюстрації професій для шкілБез сексизму. Розробили гендерночутливі ілюстрації професій для шкілБез сексизму. Розробили гендерночутливі ілюстрації професій для шкілБез сексизму. Розробили гендерночутливі ілюстрації професій для шкіл

Зображення можна вільно копіюватися та використовуватися у друці лише за умови посилання на першоджерело (www.krona.org.ua – ГІАЦ “КРОНА”) та повного збереження інформації про авторство.

Завантажити оригінальні зображення можна за цим посиланням.

Джерело: “Нова українська школа”