14 вересня 2017 в Києві відбудеться ІІІ Форум “Прийняття непопулярних рішень”

2016 року 15 вересня відбувся перший Форум з питань прийняття непопулярних рішень. Це абсолютно нова подія для розвитку управлінців і власників бізнесу. Форум викликав непідробний інтерес учасників двох попередніх Форумів.

На прохання учасників компанія Up Conference проведе третій форум про unpopular decisions вже 14 вересня 2017 .

solutions

Неспроста була обрана така складна тема, адже ми постійно стикаємося з рішенням важких завдань. Помилки здатні зробити нас сильнішими, але дорого коштують. Не тільки в управлінській сфері, але і в повсякденному житті нам доводиться нести відповідальність за часом несвоєчасні і важкі рішення. Але, все ж, такі рішення вкрай необхідні.

fb

На третьому Форумі спікери - практики з бізнесу і фахівці в області decision making представлять приклади прийняття складних і непопулярних рішень і розкажуть про досвід найбільш незвичайних, але ефективних рішень.

НАВІЩО ЦЕЙ ФОРУМ?

Ми приймаємо десятки, навіть сотні рішень в день. І все прийняті нами рішення тягнуть за собою наслідки. Тому ми несемо відповідальність за кожне з них.

Як при цьому уникнути зайвого стресу і генерувати нові ефективні рішення, нехай навіть непопулярні? Як запобігти конфлікту і не допустити ситуації, коли ми будемо змушені приймати важкі рішення? Як налагодити комунікацію? Що ми повинні знати, щоб нас не "порвали" після прийняття чергового рішення?

14 вересня відбудеться розмова про прийняття непопулярних рішень і дізнаємося, як використовувати наявний у нас досвід, знання і навички, щоб залишатися лідером, зберегти власний бренд і довіру людей.

Аудиторія: власники бізнесу, директора, ТОП-менеджери, керівники департаментів, HR-PR-Маркетинг-директора.

Концепція:
- 1 день 
- 11 спікерів - практики decision making 
- реальні кейси непопулярних рішень 
- серед учасників - інсайдери непопулярних рішень 
- досвідчені модератори 
- живі дискусії на актуальні теми 
- обмін думками 
- принцип трьох "з": на Форумі ми навчимося комунікувати так, щоб нас і слухали, і чули та слідували

Оптимізація бізнесу, утримання позицій і бренду компанії в сформованих непростих умовах залишається одним із пріоритетних питань для всіх компаній.

Створення актуального і прикладного контенту на Третьому Форумі "Ухвалення непопулярних рішень" дасть можливість кожному з учасників форуму отримати доступ до досвіду, інструментів, технологій багатьох компаній і проектів, нового погляду на актуальні питання від практиків бізнесу і яскравих особистостей.

#solutions_forum - це доступ до досвіду, інструментів, технологій сучасних компаній і проектів, новий погляд на актуальні питання від експертів ринку і яскравих особистостей.

Результат участі: готові відповіді на питання, що цікавлять і прийняття вірних управлінських рішень в компаніях учасників після відвідування форуму, обмін досвідом, готові кейси, поради від колег, інсайти, перехід від роздумів до конкретних дій, готовність до змін.

Мета Форуму: уникнути помилок, які призводять до прийняття важких рішень, навчитися приймати складні рішення і проводити їх з мінімальними втратами для бізнесу, зберігаючи ресурси та бренд компанії.

Ключові теми: дизайн мислення, decision making, neuroscience, креативна економіка / креативне мислення.

Оптимізація бізнесу, утримання позицій і бренду компанії в сформованих непростих умовах залишається одним із пріоритетних питань для всіх компаній.

Приєднуйтесь! Отримайте доступ до новітніх технологій і кейсів, а також отримаєте можливість представити ваші власні рішення >>