Українець створив сервіс допомоги людям з вадами слуху

Що таке BeWarned Connect Pro?

Це зручне рішення, яке ви можете використовувати, щоб обслуговувати глухих і слабочуючих в реальному часі. Воно працює також як і будь-який інший месенжер.Но при цьому вам не треба обмінюватися ніякої контактною інформацією. BeWarned Connect Pro не вимагає скачування на клієнтський пристрій.  

З BeWarned Connect Pro ви станете Глухим дружній і зможете обслужити будь глухий або слабочуючих клієнт. 

Чи багато навколо глухих і слабочуючих, яким цікаві мої товари і послуг?
 За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я ( https://www.audicus.com/world-wide-hearing-loss-stats-from-around-the-world/ ) на сьогоднішній день в світі кожен 10 чоловік має проблеми зі слухом. Таким чином, за найскромнішими підрахунками в Україні налічується близько 4 мільйонів глухих і слабочуючих.
 
Що я отримаю з Connect Pro?
 Є маса переваг, які ви отримаєте для свого бізнесу:

-абсолютно нова цільова аудиторія, яку ще не таргетує жоден з ваших конкурентів

- BeWarned допоможе глухим і слабочуючих дізнатися про ваш бізнес, розповсюджені інформацію про вас в їх громадах 

- зарекомендує себе як соціально відповідальний бізнес, щоб привернути до себе ще більше клієнтів серед існуючої цільової аудиторії

- ви можете контролювати рівень послуг, що надаються за допомогою діалогів, які зберігаються на пристрої після закінчення спілкування

7b0615b-vitaliy-potapchuk

 Який бізнес може стати Глухий дружнім?
Будь-який бізнес, який в процесі надання послуг використовує живе спілкування з клієнтами, наприклад, банки, ресторани, магазини, готелі, заправки, медичні клініки, таксі та інші. При цьому ви зможете персоналізувати шаблони під свій бізнес, для простоти і швидкості обслуговування.
 
Де мені знайти глухих і слабочуючих клієнтів?
 Глухі та слабочуючі найчастіше відвідують місця, які їм порекомендували їх не чують друзі або родичі, щоб бути впевненими, що там їх зрозумію і добре обслужать. Будьте впевнені, як тільки ви станете Глухий дружні, глухі і слабочуючі почнуть обговорювати ваш бізнес в їх громадах. Більш того, ми самі донесемо до місцевих спільнот нечуючих або відповідних установ про те, що ви тепер обслуговуєте глухих і слабочуючих.
 
 Чому для обслуговування глухих і слабочуючих недостатньо паперу і ручки?
 Є кілька причин, чому такий підхід не працює:

- звичайно, ви можете використовувати папір і ручку, але це може створювати стресові ситуації і для менеджера і для клієнта, наприклад, в момент, коли один з них не зможе зрозуміти почерк іншого, і витратить багато часу, намагаючись розібрати що ж саме написано ,

- писати і постійно зраджувати папір після кожної репліки забирає дійсно багато часу. Під час спілкування за допомогою Connect Pro використовуються два мобільних пристрої. Більш того, для прискорення спілкування і зручність менеджера може промовляти пропозиції, які додаток буде переводити в тексті на екрані у чує.

 Навіщо мені глухі і слабочуючі клієнти?
 Уявіть собі, кожен 10 потенційний клієнт проходить повз вашого закладу. І немає іншої маркетингової стратегії, крім як стати Глухий дружнім, яка могла б привести їх всіх до вас. Хіба не чудово отримати нових клієнтів з особливими потребами і без зайвих зусиль обслуговувати їх на високому рівні?
 
Навіщо мені потрібен QR- код?
  Ми використовуємо QR- коди для того, щоб глухі і слабочуючі клієнти могли легко з'єднатися з вашими співробітниками використовуючи свої мобільні пристрої. Але це не єдиний спосіб, яким вони можуть почати з вами спілкуватися. Якщо у них немає сканера QR- коди, ми прикріпили коротку посилання, ввівши в браузері яку так само можна почати діалог. Ви можете розташувати свій унікальний QR- код в будь-якому зручному місці, на зразок вхідних дверей, барної стійки, двері таксі і т.д.
 
Як мені отримати QR- код?
 Ви отримаєте QR- код в комплекті з терміналом Connect Pro.
  

Чи потрібно глухим і слабочуючих завантажувати додаток для спілкування?

 Ні, не потрібно. При цьому у вашого нечуючих клієнт повинен бути сканером QR- коди, щоб вважати унікальний код. Або ж він може скопіювати коротку посилання, ввівши в браузері яку так само можна почати діалог.
 
Ось перелік ресурсів, на котрих мжна дізнатися більше деталей про додаток:
  1. презентація додатку ConnectPRO
  2. Доступні послуги для нечуючих - ConnectPRO
  3. Алгоритм роботи: